Polska cena BMW z serii 7

www.allekurier.pl Samochodowe filtry sędziszów to profesjonalny dostawca sprzętu w naszym sklepie

Według licznych rankingów, biorących pod lupę ceny najdroższych samochodów produkowanych seryjnie, które można kupić w naszym kraju, bardzo często przewija się model BMW z serii 7.

Jest to wyjątkowa limuzyna, mierząca ponad pięć metrów długości i posiada praktycznie wszystko, czego można byłoby się spodziewać po ekskluzywnym samochodzie. Na uwagę zasługuje wyjątkowo wydłużony tył pojazdu ze specjalnie profilowaną kanapą dla tylnych pasażerów, która zapewnia doskonały komfort podróży. Stało się tak nie bez przyczyny, bowiem z reguły właściciel pojazdu spędza tam najwięcej czasu, korzystając przy tym z usług licencjonowanego szofera.

Oprócz wygód wewnątrz pojazdu, na uwagę zasługują również wszelkie sekrety skrywane pod maską samochodu. Co więcej, potrafią one swoją okazałością oraz parametrami przyprawić o zawrót głowy niejednego fana motoryzacji. Świadczy o tym chociażby sześciolitrowy silnik o mocy 544 koni mechanicznych, który za pomocą sprawnego kierowca jest w stanie rozpędzić pojazd do „setki” w niespełna 4,6 sekundy. Nic więc dziwnego, że koszt tego pojazdu wynosi ponad 660 tys. złotych.


hipoteka.kryzys.com.pl