BMW w Polsce

http://www.sklep.skoda.pl/pl/sklep/b/239/octavia-iii.html Spinki samochodowe idealne w nadwoziu każdego dobrego pojazdu

Za początek działalności polskiego oddziału marki BMW uważa się jej zarejestrowanie w czerwcu 2002 roku. Jednak dopiero na początku następnego roku nastąpiła faktyczna działalność operacyjna, której zadaniem był oficjalne przedstawicielstwo grupy motoryzacyjnej BMW.

Pomysł, którego się podjęto był spowodowany wkroczeniem Polski do krajów Unii Europejskiej, a co za tym idzie szybkim rozwojem przemysłu motoryzacyjnego w tej części Europy. Wprowadzając w ten sposób trzy najpopularniejsze swoje marki: BMW, Rolls Royce oraz Mini, których powszechność na polskich drogach już dawno przestała kogokolwiek zadziwiać.

Siedzibą polskiego oddziału jest budynek mieszczący się w Warszawie na ulicy Wołoskiej, do którego bezpośrednio przylega centrum treningowe, realizujące szeroki pakiet szkoleń dla pracowników salonów i punktów dealerskich, które mieszczą się w największych miastach Polski. Co więcej, oprócz bogatego wachlarza samochodów, dostępne są w nich niezbędne części, posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty producenta.


rozwoj.cywilizacja.com.pl